صفحه اصلی > در باره ما > نمایه شرکت


公司办公楼.jpg


پروژه های صنعتی صنعتی مواد فلزی با کیفیت بالا ما در انتهای زنجیره ای از صنایع پیشرفته و صنعت با تکنولوژی بالا قرار دارد و ما به طور مستقل نسل جدید مواد فلزی فوق العاده را بررسی می کنیم که انحصار تکنولوژیکی کشورهای غربی را از بین می برند. تحقیقات علمی و تجهیزات پیشرفته تولید نیازهای داخلی است که به شدت زمینه های مربوط به پیشرفت فنی و توسعه هماهنگ را به شدت فشار می دهد، تبدیل شدن به حمایت مهم از ارتقاء صنعتی و بهبود رقابت اصلی صنعت.


به تازگی، به دلیل تقطیر خلاء از آماده سازی فلز فوق العاده خالص، عمدتا استفاده از ذوب قوس، ذوب پرتو الکترون، فن آوری تصفیه پالایش آتش ذوب در منطقه داخلی، در هنگام تولید، کارخانه داخلی، ملاقات انواع difficults، درست مانند ظرفیت کوچک، بالا کارایی cost.low و سؤالات دیگر. بنابراین در مقایسه با مارک های شناخته شده خارجی، ما نیروی رقابتی ضعیف داریم.


در حال حاضر شرکت ما با بازار فوری مواجه است که بر اساس تحقیق و تحقیق در مورد تولید مواد فلزی فوق العاده با خلوص بالا با حل موانع فنی حل شده است. در حال حاضر ما تکنولوژی تصفیه فلز پیشرفته فوق العاده خالص را مورد بررسی قرار می دهیم و از طریق تکنولوژی شفافیت . در حال حاضر 99.99995٪ مواد فلزی فوق العاده خلوص می تواند تولید بالا پایان در جهان منجر شود.